Hotel Gold*** sa nachádza priamo v centre obce Terchová, 25 km od mesta Žilina. Len na skok je krásna Vrátna dolina a Národný park Malá Fatra. Sme hotel s príjemnou rodinnou atmosférou, vhodný pre hostí každej vekovej kategórie. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v príjemnom prostredí, s výhľadom na krásnu okolitú prírodu.

Špeciálne pre rodiny s deťmi máme pripravené v prípade potreby detské postieľky (drevené, prenosné), detský kútik, miestnosť pre mamičky, prebaľovací kútik a iné. K hotelu patrí letná záhrada a mini zoo kde si príde na svoje každý. V letnej záhrade môžete popíjať svoj obľúbený nápoj, čitať knihu, relaxovať s priateľmi či s rodinou a popritom vnímať úžasnú energiu a krásu okolitej prírody. Pre deti tu nájdete detské ihrisko so šmyklavkami, hojdačkami a trampolínou. Nechýbajú šľapacie autíčka a preliezky. V našej mini zoo na vás čakajú zajačiky, poník Stelka, oslík Mišo, ovečky a iné zvieratká, ktoré vám vykúzlia úsmev na tvári. V prípade pekného počasia poník Stelka vozí detičky v areáli letnej záhrady alebo pred hotelom.

Súčasťou Hotela Gold*** sa stalo aj zariadenie Terchovec (150m od hotela) kde si môžete ísť zaplávať, zacvičiť vo fitness, zahrať squash, tenis alebo futbal. K dispozícii sú aj dve mini – bowlingové dráhy a billiard. Terchovec - zábava a šport na jednom mieste.