Hotel Gold*** Vám ponúka príjemné ubytovanie a pestrý výber izieb aj s krásnym výhľadom na Malú Fatru a sochu zbojníka Juraja Jánošíka.


ubytovanie terchova hotel gold 003

Dvojlôžková izba

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky Vám poskytnú pokojný spánok a príjemný oddych. Na izbe nájdete televízny prijímač, chladničku, wifi pripojenie a vlastnú kúpeľňu s WC. Kúpeľne sú vybavené sprchou alebo vaňou.

 

 

ubytovanie terchova hotel gold 004

Rodinný apartmán

Rodinný apartmán je s výhľadom na Vrátnu a sochu Juraja Jánošíka (s balkónom alebo bez). Je podstatne priestrannejší, má predsieň, obývačku, spálňu, televízny prijímač, kreslá, ktoré sa dajú prestaviť na prístelky, chladničku a písací kútik. Kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom a WC.

 

Pre Vaše detičky je na izbe vždy pripravené: detské postieľky, schodík k umývadlu, detská WC doska, detský nočník, bezpečné elektrické zásuvky, protišmykové podložky do vane. Na recepcii si môžete zapožičať rozprávkové knižky, spoločenské hry a iné veci, ktoré bežne máte doma.

Detské postieľky máme drevené alebo cestovné, drevené postieľky sú výškovo polohovateľné. Ak si budete rezervovať postieľku a máte záujem o určitý druh, je dobré, aby ste to povedali pri rezervácii. Tým najmenším, ktorí ešte nepoznajú číslice, sme označili dvere izieb obrázkami, aby vedeli, kde bývajú. Každá izba má svoj obrázok. Hotel disponuje aj bezbariérovými izbami. Viac informácií Vám radi poskytneme na recepcii.